12. 9. 2019

18:00-19:00 Prihod razstavljavcev
19:00-20:30 Uradna otvoritev
20:30-23:00 DJ Crocy

ART Expo Ljubljana

13. 9. 2019

07:00-08:30  KUNDALINI joga z Marto Lovše
08:30-09:00  Prihod razstavljavcev
09:00-10:00  Prostor 5: Kontaktna improvizacija- Movement jam- Gibalnica
10:00-11:00  BOGDAN SOBAN: Generative art
11:00-12:00  MAJA TAJNŠEK & BRANKO BREZAVŠČEK: Koncert / Obisk Veleposlanika Republike Italije
12:00-13:00  JASNA NIKOLIČ: Originalen pristop v koriščenju umetniške prakse
13:00-13:30  JASNA KRALJ PAVLOVEC: Kam gremo? Je prepozno za spremembe?
14:00-15:00  LOREDANA ZEGA: Kaligrafija – umetnost ali obrt?
15:00-15:45  SUPERFORM: MARJAN POBOLJŠAJ in ANTON ŽIŽEK- Imaginacija- Izkušnja- Arhitektura
16:00-17:00  KALY KOLONIČ: Tehnike za super spomin in uspešnost v poslu / Obisk Veleposlanika Kazahstana iz Dunaja
17:00-17:45  URŠKA FORŠTNARIČ: Jazz skozi flavto
18:00-19:00  DAVOR HERCEG: Pristopi k skladanju glasbe za film in TV nadaljevanke. Značilnosti in razlike.
19:00-20:00  KARYN: Koncert
20:00-21:00  JOE MEIXNER: The efect of music on healing and rejuvenating the body
21:00-22:00  Prostor 5: Razpustitev iluzije in lastna izkušnja

ART Expo Ljubljana

14. 9. 2019

ART Expo Ljubljana

07:00-08:30 KUNDALINI joga z Marto Lovše
08:30-09:00 Prihod razstavljavcev
09:00-10:00 Prostor 5: Kontaktna improvizacija- Movement jam- Gibalnica
11:00-12:00 JURKA ZOROJA & MAJA TAJNŠEK: Koncert
12:00-13:00 KALY KOLONIČ: Moč promocije in komunikacije za uspeh
13:15-14:00 MIHA RENČELJ / klavir & ZORAN MOSIĆ / saksofon: Duo Ellephant koncert blues-a, jazz-a, etna
14:00-15:00 NEJA ZUPAN: Karikature in portreti v digitalni obliki
15:00-16:00 KIKI KLIMT : Mecenstvo umetnosti skozi čas
16:00-17:00 CAMERATA LAIBACH: Koncert
17:00-18:00 ERIKA KRALJ: Retorika in javno nastopanje
18:00-19:00 CHRISTOPHER STROUD: Koncert
20:00-21:00 Djane Gaby: Source Creation
21:00-22:00 Djane Gaby: Source Creation

15. 9. 2019

07:00 – 08:30 Kundalini Expo Yoga
08:30 – 09:00 Arrival of exhibitors
09:00 – 10:00  Opening of expo for visitors
10:00 – 11:00 Morning Guided Tour for Visitors
11:00 – 12:00 Morning Workshop for Exhibitors
12:00 – 13:00 AAMI Lecture No.1
13:00 – 15:00  Closing Art Expo Ceremony

07:00-08:30 KUNDALINI joga z Marto Lovše
08:30-09:00 Prihod razstavljavcev
09:00-10:00 prostor 5: Kontaktna improvizacija- Movement jam- Gibalnica
10:00-11:00 KALY KOLONIČ: Intuicija v poslu in življenju in anti stres tehnike
11:00-12:00 TIM ŽIBRAT: Filmska glasba
12:00-13:00 URŠKA KOŠIR: Elementi erotične fotografije
13:00-13:40 JASNA KRALJ PAVLOVEC: Identiteta kot Arhitekturna moda / The Identity as an Architectural Fashion
14:00-14:30 ERIKA KRALJ: Kantavtorski koncert
15:00-15:30 NUŠA JELENEC in NINA MRŠNIK: Pečeno pohištvo
16:00-17:00 JASNA KRALJ PAVLOVEC: Urbanizem slovenske obale in Umetnost_Vzorci, ki navdihujejo
17:00-18.00 Duo: SARA ČANO / čelo & ANA SEMIČ BURSAĆ / piano
18:00-19:00 MIHA RENČELJ / klavir & LUKA KUHAR / bobni in tolkala & DAMIR VINTAR bas- RandoWise: Koncert
19:00-20:00 ALEONA SULTANOVA / klavir & ZORAN MOSIĆ / saksofon, klarinet: Avtorske ruske romance Duo Al- Chemy

ART Expo Ljubljana

16. 9. 2019

07:00-08:30 KUNDALINI joga z Marto Lovše
09:00-10:00 Prihod razstavljavcev
10:00-11:00 Zaključni dogodek in razglasitev zmagovalca
11:00-12:00 Pospravljanje cornerjev (S, M, L, XL)
12:00-13:00 AAMI corner pospravljanje

BTC / AAMI razstave

Dvorana A / samostojne razstave:
AAMI razstava / Bogdan Soban / Dvorana A / zgornje pritličje, prostor št. 6 / .9. – 18.9.2019
AAMI razstava / Nataša Tanja Moškrič / Dvorana A / pritličje, prostor št. 41 / 5.9. – 6.10.2019

Kristalna Palača:
Avla:
AAMI razstava / Milan Unkovič / Avla Kristalne palače / 3.9. – 19.9.2019
AAMI + BTC razstava / Andrej Gaberi / Avla Kristalne palače / 15.10. – 5.11.2019 + okrogla miza v AAMI Corporation prostrih z Gaberijem
Hodniki Kristalne palače in AAMI izdelki

Steklena vitrina pred vhodom v Kristalno palačo:
Tjaša Škapin, modno oblikovanje / 11.9.2019 – 19.9.2019

Prvo nadstropje in pritličje nakupovalne galerije Kristalne palače:
AAMI galerija
AAMI Corporation galerija

BTC upravna stavba:
Hodniki upravne stavbe z umetniškimi izdelki
Umetniški izdelki, slike v celotni BTC stolpnici

AAMI Atlantis Gallery:
Peter Gaber
Klemen Kavčič
Lara Vogrič
Lara Ješe
Luka Širok
Anamarie Hrup
Maša Gala
Katja Felle

BTC ART Tour:
Mik Simčič
Andrej Grabrovec Gaberi
Gregov Joakim
Drago Tršar
Andrej Ajdič
Tadej Torč
Matija Suhadolc
Marko Pogačnik

Sititeater program

3.10. ob 20h Brade – 100. ponovitev
komedija z Gašperjem Bergantom, Boštjanom Gorencem Pižamo in Perico Jerkovićem

4.10. ob 20h Predstava za vsako priložnost
komedija z Ladom Bizovičarjem in Gašperjem Koncem

5.10. ob 20h Profesor Kuzman mlajši
monokomedija z Urošem Kuzmanom

9.10. ob 20h Nune v akciji
muzikal

11.10. ob 20h Tako ti je, mala
glasbena komedija s Tanjo Ribić in Goranom Rukavino

12.10. ob 20h Čakalnica
komedija z Janezom Hočevarjem Rifletom in Ladom Bizovičarjem

17.10. ob 20h Jamski človek
monokomedija z Urošem Fürstom

19.10. ob 20h Slovenec in pol
komedija z Alešem Novakom in Perico Jerkovićem
predpremiera

20.10. ob 20h Đurologija
stand-up komedija z Brankom Đurićem – Đurom

24.10. ob 20h Slovenec in pol
komedija z Alešem Novakom in Perico Jerkovićem
premiera

Sititeater / Koncerti

8.10. ob 20h Nuška Drašček
Re-belle, koncert posvečen Edith Piaf

10.10. ob 20h SiTi za dobro musko
Severa Gjurin z zasedbo, akustični koncert

16.10. ob 20h Ditka
Ne bodi kar nisi, koncert ob izidu novega albuma

18.10. ob 20h [email protected]
Emillia Martensson, koncert Big banda RTV Slovenija, dir. Lojze Krajnčan

Sobotni dopoldnevi za najmlajše:

5.10. ob 11h Ritmično škatlaste pravljice
glasbena predstava za otroke od 3. leta
brezplačni ogled na prostem ob otvoritvi sezone

12.10. ob 11h Veveriček posebne sorte
lutkovna predstava za otroke od 3. leta

19.10. ob 11h Peripetije čarovnice Hudibabe
interaktivna predstava za otroke od 3. leta

26.10. ob 11h Glavko in Zbrk
Zgodba o ne tako strašnem Zmaju
igrana predstava za otroke od 3. leta